MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Kultura Wiadomości

Odebrali nagrody

Fot. Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Fot. redakcja

Poniżej prezentujemy pełną listę nauczycieli z terenu byłego województwa zamojskiego, którzy w środę z okazji Dnia Edukacji Narodowej odebrali nagrody i wyróżnienia.

Wykaz odznaczonych/nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2011r. (kolejność alfabetyczna)
Lp. Nazwisko i imię Zawód/stanowisko Szkoły/placówki Odznaczony

1 Adamowicz Joanna Łucja nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

2 Antoszczak Anna nauczyciel Miejskiego Domu Kultury w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

3 Bakota Maria Teresa nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

4 Bartnik Anna dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 12 w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

5 Bartnik Halina nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

6 Bednarczuk Marzanna Urszula nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

7 Bełz Alicja Janina nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

8 Blicharz Jan nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

9 Bober Beata nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

10 Bogdanowicz Barbara Maria nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

11 Borkowski Wojciech nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

12 Bosiak Danuta nauczyciel Gimnazjum w Łabuniach Medalem Komisji Edukacji Narodowej

13 Bożek Dorota Maria nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

14 Buchajska Genowefa nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

15 Buczek Maciej wicedyrektor Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

16 Buczko Irena Lucyna pedagog Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

17 Buczko Jerzy dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

18 Burda Grażyna Maria nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Srebrnym Krzyżem Zasługi

19 Cabel Dorota Maria kierownik internatu Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

20 Chabros Klarysa Tamara nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 w Biłgoraju Brązowym Krzyżem Zasługi

21 Chadam Anna Maria nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Zamościu Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

22 Chmielewska – Daczyszyn Joanna Elżbieta nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Łaszczowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

23 Chmura Beata dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

24 Chrzan Celina nauczyciel Szkoły Podstawowej w Pniówku Medalem Komisji Edukacji Narodowej

25 Czerw Iwona Mieczysława nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

26 Czuj Małgorzata nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuniach Medalem Komisji Edukacji Narodowej

27 Ćwierz Maria nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

28 Dorosz Dorota nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

29 Drabik Jadwiga dyrektor Bursy Międzyszkolej Nr 1 w Zamościu Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

30 Dubel Alicja dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

31 Dubel Alicja dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Zamościu Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

32 Dubiel Wanda nauczyciel Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

33 Dziedzic Alicja Beata nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

34 Faron Dorota dyrektor Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

35 Filipowicz Joanna Małgorzata nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

36 Furlepa Danuta Maria nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

37 Gąsiorek Marzena nauczyciel Gimnazjum w Józefowie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

38 Gęborys Józefa nauczyciel Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

39 Gil Bożena nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

40 Głębocka Joanna Henryka nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

41 Głowicka Katarzyna Józefa nauczyciel Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Brązowym Krzyżem Zasługi

42 Gredys Lucyna Krystyna nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuniach Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

43 Grzyb Wiesław Piotr nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

44 Grzywna Wiesław Piotr nauczyciel Gimnazjum w Łabuniach Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

45 Gustaw Elżbieta Halina nauczyciel Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

46 Haik Wiesława wychowawca Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

47 Hejzner Joanna nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

48 Hołownicki Janusz nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

49 Jastrzębski Arkadiusz Stanisław nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

50 Jędruszko Iwona Beata nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lub. Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

51 Jurczak Renata nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

52 Kaczebura Joanna Ewa nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

53 Kamieniarz Anna Maria nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

54 Kamiński Zygmunt dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

55 Kapuśniak Józef kierownik internatu Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

56 Kasiura Maria Anna nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

57 Kiszko Helena nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

58 Klecha Marian dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

59 Klecha Marian dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

60 Klimko Elżbieta nauczyciel Gimnazjum w Łabuńkach Pierwszych Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

61 Kłosek Artur nauczyciel Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

62 Kochan Krystyna Małgorzata nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

63 Kociach Iwona Maria nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

64 Kodymowski Leszek dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lub. Medalem Komisji Edukacji Narodowej

65 Kogut Anna Janina nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

66 Kołodziejczyk Mariola nauczyciel Gimnazjum w Łabuniach Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

67 Kopera Regina Maria nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

68 Korga – Pietruczyk Barbara nauczyciel Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

69 Koszel Teresa Urszula dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

70 Kot Edyta Zofia nauczyciel Gimnazjum Publicznego w Zwierzyńcu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

71 Kotwis Grażyna Czesława nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

72 Kowalczuk Roman Bogusław nauczyciel Szkoły Podstawowej w Pniówku Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

73 Kowalewska Ewa nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

74 Kowalik Lidia dyrektor Zespołu Szkół w Sułowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

75 Koziara Wanda nauczyciel Szamorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

76 Kozicki Jan Stanisław woźny Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lub. Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

77 Kozielewicz Bożena nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

78 Krajewska Katarzyna Anna nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

79 Krauz – Leszczuk Irmina Małgorzata nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

80 Krawczuk Danuta dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

81 Krawczuk Zbigniew nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

82 Krawczyk Elżbieta Halina nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lub. Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

83 Król Mieczysław Henryk dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

84 Kulas Irena nauczyciel Publiczna Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

85 Kupidura Grażyna nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

86 Kurkowska Danuta nauczyciel Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

87 Kusiak Anna nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

88 Kusik Elżbieta Maria nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuniach Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

89 Kustra Krzysztof Marek nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu Srebrnym Krzyżem Zasługi

90 Kuśmierczuk Włodzimierz nauczyciel I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

91 Lelonek Jan kierownik Oddziału Zamiejscowego w Zamościu KO w Lublinie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

92 Leszczyński Waldemar dyrektor Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

93 Lichoń – Fabrowska Beata Adela nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

94 Lisowska Grażyna Krystyna nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

95 Litwin Elżbieta nauczyciel Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

96 Litwińczuk Lidia Stanisława nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

97 Łój Elżbieta Anna nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

98 Łyś Małgorzata nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

99 Majak – Rebizant Maria Stanisława dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 5 w Tomaszowie Lub. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

100 Małysz Krystyna nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

101 Manachowski Tadeusz Benedykt nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

102 Marchewka – Skurzak Marta nauczyciel Gimnazjum Publiczne w Goraju Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

103 Margol Danuta nauczyciel Gimnazjum Nr 4 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

104 Margol Marta wychowawca świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zamościu Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

105 Marmucka Teresa sekretarz szkoły II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

106 Mazurkiewicz Jadwiga nauczyciel Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Komisji Edukacji Narodowej

107 Mirska Janina nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

108 Misiak Anna Ewa nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

109 Modzelewska Anna nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

110 Momot Zbigniew Józef nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

111 Mróz Marek Maciej nauczyciel II Liceum Ogółnokształcącego w Zamościu Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

112 Mystowska Lilla Małgorzata nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

113 Nosalska Julianna wychowawca Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

114 Okoń Zofia nauczyciel Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

115 Olejarczuk Grażyna wicedyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

116 Ostolska Iwona Dorota nauczyciel Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

117 Pakos Marta Katarzyna nauczyciel Gimnazjum w Łabuńkach Pierwszych Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

118 Panasiewicz Sabina dyrektor Szkoły Podstawowej w Łabuniach Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

119 Panasiuk Bernard dyrektor Gimnazjum w Łabuniach Medalem Komisji Edukacji Narodowej

120 Paszko Elżbieta nauczyciel II Liceum Ogółnokształcącego w Zamościu Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

121 Pawłowski Jan nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

122 Piasecka Maria Kazimiera dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Tomaszowie Lub. Brązowym Krzyżem Zasługi

123 Pilińska Emilia Jadwiga starszy inspektor Kuratorium Oświaty w Lublinie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

124 Pilip Urszula Maria nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łabuniach Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

125 Pintal Dorota Anna dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Srebrnym Krzyżem Zasługi

126 Piotrowska Anna dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Komisji Edukacji Narodowej

127 Piotrowski Mirosław Andrzej nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

128 Podlewska Jolanta nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

129 Podolak Marzenna nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

130 Prażak Maria Jolanta nauczyciel Gimnazjum Nr 4 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

131 Pupiec – Zalewa Bożena Henryka nauczyciel Gimnazjum Publicznego w Zwierzyńcu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

132 Rabiega Małgorzata nauczyciel Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Józefowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

133 Rataj Jadwiga Aniela nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

134 Rębacz Maria nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

135 Rozwadowska Bogusława Magdalena nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

136 Rymaszewska Jolanta Irena dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

137 Ryszkowska Alicja Barbara nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

138 Sawicka Teresa starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

139 Semczuk Czesława nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

140 Siedlecka Alicja starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

141 Siekierda Bożena nauczyciel Gimnazjum Nr 1 w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

142 Sikora Stanisław Andrzej dyrektor Gimnazjum Nr 1 W Tomaszowie Lub. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

143 Siwiec Marta nauczyciel Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

144 Skubis Elżbieta nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

145 Smorowska Elżbieta Bożena nauczyciel Gimnazjum Nr 3 w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

146 Sobczak Anna nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

147 Sołowiej Teresa dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zamościu Medalem Komisji Edukacji Narodowej

148 Staroń Irena Barbara nauczyciel Gimnazjum Publicznego w Zwierzyńcu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

149 Strójwąs – Mojsym Alicja Anna nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

150 Swacha Elżbieta Anna nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

151 Szabat Róża nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

152 Szadowska Anna Teresa nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

153 Szkalej Elżbieta Dorota nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

154 Szlonzak Tomasz Bolesław nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

155 Szozda Jerzy wicedyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

156 Szumiata Małgorzata nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

157 Tałanda Agnieszka nauczyciel Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Biłgoraju Medalem Komisji Edukacji Narodowej

158 Tęczak Barbara nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Brązowym Krzyżem Zasługi

159 Trześniowska Maria dyrektor Gimnazjum Nr 5 w Zamościu Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

160 Trześniowska Celina nauczyciel Szkoły Podstawowej w Ulhówku Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

161 Tumiłowicz – Fijołek Joanna nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

162 Tyburska Elżbieta Alina nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

163 Typiak Maria Urszula nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

164 Tyszko Anna nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

165 Uścinowicz Barbara wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

166 Waszek Agata Anna nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Srebrnym Krzyżem Zasługi

167 Wawrzyniuk Dorota Ewa nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

168 Welman Małgorzata nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 w Biłgoraju Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

169 Wierzbicki Adam Tomasz nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

170 Wilczyńska Celina Zofia nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

171 Woźny Andrzej Robert nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

172 Wójtowicz Krystyna wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

173 Wszoła Teresa nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

174 Zdun Jolanta nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

175 Zezula Adam nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

176 Zimerman Elżbieta Wioletta nauczyciel Gimnazjum w Łabuńkach Pierwszych Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

177 Zygmunt Iwona nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

178 Żądło Elżbieta Ewa nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lub. Nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty

179 Żądło Ryszard nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

180 Żółtak Irena nauczyciel Gimnazjum Nr 2 w Zamościu Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *