MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Zakupy

5 powodów, dla których warto stworzyć firmowe koszulki

Jako właściciel firmy zastanawiasz się nad ujednoliceniem odzieży roboczej dla swoich pracowników? Szukasz innowacyjnego, marketingowego sposobu na dotarcie do nowej grupy klientów? Nie masz pomysłu na prezenty dla kontrahentów? Podpowiadamy, jakie są zalety posiadania odzieży z własnym nadrukiem.

Ujednolicona odzież dla pracowników

Koszulki z nadrukiem logo firmy sprawdzą się idealnie jako odzież robocza dla pracowników. Jednakowo ubrani pracownicy świadczą o profesjonalnym podejściu do pracy, budząc zaufanie wśród klientów. Dodatkowo częsty widok tego samego logo na koszulce z nadrukiem sprawia, że klient łatwiej zapamięta i skojarzy usługi świadczone przez przedsiębiorstwo.

Darmowy prezent dla kontrahentów

Koszulka z nadrukiem jest doskonałym prezentem dla stałych, jak i nowych klientów. Dodawana jako darmowy prezent do zamówień jest nie tylko źródłem reklamy i zachętą do ponownego skorzystania z usług, ale również formą budowania więzi i trwałej relacji z klientem. Koszulka z nadrukiem jest sposobem na przekazanie wartości, z którymi utożsamiamy się jako przedsiębiorstwo, w prosty i nienachalny sposób. Darmowy upominek wręczony kontrahentowi pokazuje, że zależy nam na trwałej współpracy i wspólnym sukcesie.

Niskobudżetowa forma reklamy

Koszulki z nadrukiem są jedną z najtańszych form marketingu ze względu na swoją użyteczność. Firmowe koszulki dla pracowników lub podarowane klientowi jako darmowy upominek są noszone na co dzień, promując tym samym firmę na zewnątrz. Stwarza to możliwość dotarcia do nowych klientów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. T-Druk jest firmą, która umożliwia zaprojektowanie własnej unikatowej odzieży. Wykorzystywane metody druku DTG, UV oraz haft, a także wieloletnia praktyka i doświadczenie, pozwalają na sprawne wykonanie zamówienia w konkurencyjnej cenie. T-Druk posiada na swojej stronie prosty w obsłudze kreator, który umożliwia samodzielne zaprojektowanie odzieży oraz oferuje pomoc w przygotowaniu indywidualnego projektu dla Twojej firmy.

Budowanie pozytywnych skojarzeń z firmą

Koszulka z nadrukiem jest doskonałym sposobem na budowanie pozytywnych skojarzeń z firmą, zwłaszcza jeśli jest darmowym upominkiem dla klienta. Pozwala również na utrwalenie logo firmy w pamięci oraz zwiększyć zainteresowanie świadczonymi usługami. T-Druk to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, że aby odnieść sukces na rynku, trzeba przyciągnąć uwagę klienta niebanalnym pomysłem i wysoką jakością. Dlatego oferuje skuteczne i niebanalne narzędzie marketingowe, jakim jest zaprojektowanie spersonalizowanych koszulek, kubków czy bluz z własnym nadrukiem.

Możliwość dotarcia do większej grupy klientów

Odzież z firmowym nadrukiem nie musi być prezentem tylko dla klientów. Sprawdzi się także jako odzież robocza lub upominek dla pracowników. W ten sposób docenimy pracowników, wpływając na pozytywną ocenę firmy. Jeżeli dodatkowo pracownicy będą nosić koszulki z nadrukiem poza pracą, zyskamy dodatkową reklamę i potencjalnych klientów. Osoba zainteresowana będzie chciała uzyskać dodatkowe informacje na temat oferowanych usług, a zadowolony pracownik, z chęcią ich udzieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ