MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Rozrywka

Dom czy mieszkanie – co wybrać na Cyprze?

Coraz więcej inwestorów z Polski decyduje się na zakup nieruchomości na Cyprze. Nic dziwnego – gwarancja pięknej pogody, atrakcyjne ceny nieruchomości i korzystny system podatkowy skutecznie przemawiają za dłuższym pobytem w tym kraju. Zastanawiasz się nad zakupem domu lub mieszkania na Cyprze? Sprawdź, co wybrać.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Cyprze?

Mieszkanie na Cyprze Północnym to prestiż i dobrze ulokowane pieniądze. To świetny wybór dla osób, które myślą o nieruchomości jako inwestycji, która regularnie przynosi dochody. Mieszkanie bowiem zazwyczaj łatwiej i szybciej jest wynająć niż duży dom. Atutem tego rozwiązania są również ceny. Są one nie tylko niższe od cen lokali w innych państwach basenu Morza Śródziemnego, ale też najczęściej sporo niższe niż koszty domów. Wynika to z powierzchni mieszkań, a tym samym mniejszej liczby metrów kwadratowych, z których każdy kosztuje określoną kwotę. Ceny zaczynają się już od około 240 000 złotych. To sprawia, że na zakup nieruchomości na Cyprze Północnym mogą pozwolić sobie osoby o różnym statusie majątkowym. To najlepsza oferta dla tych, którzy marzą o własnym lokum w ciepłym kraju, a jednocześnie nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na wydawanie ogromnych sum pieniędzy na jego zakup.

Mieszkania od renomowanych pośredników, takich jak RT Invest, to zazwyczaj apartamenty zlokalizowane w luksusowych, pięciogwiazdkowych resortach turystycznych. Te miniosiedla są wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak siłownie, aquaparki, kompleksy basenów, sauny, bary, restauracje, SPA, ale też place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki, piłki nożnej, tenisa ziemnego oraz szereg innych atrakcji. Dzięki temu poczujesz się w swoim mieszkaniu naprawdę komfortowo.

Dom na Cyprze – dlaczego warto kupić?

Jeśli preferujesz domy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na tego typu nieruchomości Cypr Północny oferuje inwestorom wiele budynków samodzielnych lub w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest wielkość obiektu – domy są zazwyczaj znacznie większe niż mieszkania. Zaletą domów jest również ich otoczenie. Podczas gdy przy zakupie mieszkania zazwyczaj możesz liczyć na balkon albo taras, to decydując się na dom, otrzymujesz też przylegający do niego ogród. W wybranych luksusowych domach w ogrodach znajdują się prywatne baseny. To pozwoli Ci na pluskanie się w przyjemnie ciepłej wodzie o każdej porze, bez dodatkowych opłat ani spacerów w celu dotarcia do kompleksu basenowego.

Ekskluzywne inwestycje są zlokalizowane bezpośrednio przy morzu w pierwszej linii brzegowej. Dzięki temu możesz budzić się i zasypiać z widokiem falującego morza pod powiekami. Dom to również świetna inwestycja. Z każdym rokiem nieruchomości na Cyprze drożeją. Jeśli zatem za jakiś czas postanowisz sprzedać dom, zapewne na nim zarobisz. Możesz też zdecydować się na wynajem lokum i na bieżąco czerpać zyski z luksusowej nieruchomości.

Jaką nieruchomość na Cyprze wybierzesz: dom czy mieszkanie? Oba rozwiązania mają wiele zalet. Od Twoich preferencji i zasobności portfela zależy, które z nich okaże się lepsze dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ