MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

black floor lamp on living room sofa
Zakupy

Godziny otwarcia Castoramy w Zamościu

Castorama w Zamościu to popularna sieć sklepów z artykułami budowlanymi, narzędziami i materiałami wykończeniowymi. Warto wiedzieć, kiedy sklep jest otwarty, aby móc zaplanować swoje zakupy. W tym artykule przedstawimy godziny otwarcia Castoramy w Zamościu.

Godziny otwarcia Castoramy w Zamościu

Castorama w Zamościu jest czynna przez większość dni w tygodniu. Sklep jest otwarty w godzinach od 7:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku. W weekendy godziny otwarcia są nieco krótsze.

Poniedziałek – piątek

W ciągu tygodnia Castorama w Zamościu jest czynna przez większość dnia. Sklep otwiera o godzinie 7:00 i zamyka o 21:00. To daje klientom dużo czasu na zakupy i porównanie cen.

Sobota

W soboty Castorama w Zamościu jest otwarta od godziny 8:00 do 20:00. To oznacza, że sklep jest otwarty przez 12 godzin, co daje wystarczająco dużo czasu na zakupy.

Niedziela

Niedziele są dniami, w których większość sklepów jest zamknięta. Castorama w Zamościu jest jednak otwarta w niedziele od 9:00 do 18:00, co daje klientom możliwość zrobienia zakupów w weekend.

Godziny świąteczne

Podczas świąt Castorama w Zamościu może mieć zmienione godziny otwarcia. Przed świętami warto sprawdzić, czy sklep jest otwarty i w jakich godzinach.

Zmiany w godzinach otwarcia

Castorama w Zamościu może mieć czasowe zmiany w godzinach otwarcia. Przed wizytą w sklepie warto sprawdzić, czy godziny otwarcia się nie zmieniły.

Wiedząc, kiedy Castorama w Zamościu jest otwarta, można łatwiej zaplanować zakupy. Dzięki temu, że sklep jest otwarty przez większość dni w tygodniu, klienci mają dużo czasu na zrobienie zakupów. Przed świętami warto jednak sprawdzić, czy godziny otwarcia się nie zmieniły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ