MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Grzejniki Kermi – wybierz komfort termiczny w najniższej cenie!
Dom

Grzejniki Kermi – wybierz komfort termiczny w najniższej cenie!

Wybór grzejników nigdy nie powinien być przypadkowy. Dobrze dobrane, szybko potrafią zapewnić optymalny komfort termiczny, a także i mieć wpływ na charakter wnętrza, oraz zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych, jednymi z lepszych są grzejniki Kermi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Estetyczne i funkcjonalne grzejniki Kermi!

Grzejniki Kermi to modele, które różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale także i funkcjonalnością, zastosowaniem. Do wyboru są:

  • Grzejniki boczne Kermi,
  • Grzejniki dolne / zaworowe Kermi,
  • Grzejniki łazienkowe,
  • Grzejniki modernizacyjne Kermi.

Kaloryfery te dostępne są nie tylko w podstawowych kolorach, ale także na zamówienie dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej. Co wyróżnia grzejniki Kermi? Przede wszystkim, jeśli chodzi o kaloryfery płytowe, to wyróżnia je to, że zostały wykonane w oparciu o technologię therm x2. To właśnie dzięki niej po uruchomieniu, w pierwszej kolejności nagrzewa się przednia płyta, dopiero po jakimś czasie dołącza tylna. Dzięki temu prostemu a jednocześnie innowacyjnemu rozwiązaniu można nie tylko otrzymać szybciej komfort termiczny, ale także i znacznie zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem. Szacuje się, że technologie kaloryferów Kermi, pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania, nawet o 11% w skali roku.

Kaloryfery Kermi to jednak nie tylko produkty wysoce funkcjonalne, ale także i estetyczne. Zajmują znacznie mniej miejsca, niż kaloryfery żeliwne, są lekkie, sprawdzą się także w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach. Poza tym są bezproblemowe, jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości.

 

stary kaloryfer

Gdzie korzystnie kupić grzejniki Kermi?

Jest wiele miejsc, zarówno online, jak i stacjonarnych, w których kupić można oryginalne, nowe, bez wad grzejniki Kermi. Nie wszędzie jednak cena ich jest przystępna a wybór duży. Z tych względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. To właśnie tam znajdują się kaloryfery Kermi, dostępne w różnych rozmiarach, wariantach. Poza tym cena ich jest konkurencyjna. Jeśli szukasz grzejnika modernizacyjnego, łazienkowego, bocznego, zaworowego – koniecznie zapoznaj się z ofertą grzejników Kermi w sklepie instalacyjnym Proterm. Osoby, które tam pracują nie tylko posiadają szeroką wiedzą produktową, ale także i niejednokrotnie doświadczenie w montażu tych modeli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym sklepem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ