MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

woman on top of crowd
Zamość

Lato z Dwójką Zamość 2019: Co warto wiedzieć

Lato z Dwójką Zamość 2019: Co warto wiedzieć ===

Lato z Dwójką to cykliczny festiwal muzyczny, który już od ponad 20 lat przyciąga rzesze fanów dobrej muzyki. W tym roku impreza odbędzie się również w Zamościu. W artykule przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące festiwalu.

Kiedy i gdzie odbędzie się festiwal?

Lato z Dwójką Zamość 2019 odbędzie się 27 lipca (sobota) na terenie Zamku w Zamościu. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Kto wystąpi na scenie?

Na scenie festiwalu wystąpią znani i lubiani artyści, m.in. Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Kult oraz Rafał Brzozowski. Wszyscy artyści zapewniają energiczne występy i niezapomniane wrażenia.

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Poza koncertami, na uczestników festiwalu czekają liczne atrakcje, takie jak strefa food trucków, strefa chilloutu oraz strefa zabaw dla dzieci. Wszyscy będą mieli okazję spędzić czas w miłej atmosferze i zrelaksować się przy dobrej muzyce.

Jakie są ceny biletów i gdzie je kupić?

Ceny biletów wstępu na Lato z Dwójką Zamość 2019 wynoszą 69 zł za bilet normalny oraz 49 zł za bilet ulgowy. Bilety można nabyć na stronie internetowej organizatora lub w punktach sprzedaży Ticketpro.

Jak dojechać na miejsce i gdzie zaparkować?

Do Zamku w Zamościu można dojechać samochodem lub komunikacją miejską. W pobliżu Zamku znajduje się parking, na którym można zaparkować samochód. Warto jednak pamiętać, że ze względu na duże zainteresowanie festiwalem, miejsca parkingowe mogą być ograniczone.

Lato z Dwójką Zamość 2019 to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi przy dobrej muzyce. Impreza ta przyciąga co roku tysiące fanów i cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki podanym informacjom każdy będzie miał szansę przygotować się na festiwal i skorzystać z licznych atrakcji, jakie czekają na uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ