Czy jesteśmy skazani w łazience na tradycyjne rozwiązania?

Tyle się wokół mówi o nowoczesności oraz o masie różnorodnych, ciekawych rozwiązań, jakie na nas czekają na dosłownie każdym kroku, jednak które jest nam czasem naprawdę trudno zauważyć. Kiedy przychodzi czas remontu mieszkania czy samej łazienki, najczęściej z rozbiegu lądujemy po raz kolejny w tych samych sklepach budowlanych, co zawsze, kupując i szukając wciąż w tych samych produktach 0 najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych, dlatego możliwych do znalezienia właśnie w marketach budowlanych, zastanawiając się, dlaczego od lat nikt nie wymyślił czegoś bardziej awangardowego. Prawda jest jednak taka, ze ciekawe i nowatorskie rozwiązania czekają na nas również w przypadku wyposażenia i wykończenia łazienek i jedyne, czego potrzebujemy do szczęścia, to sięgnięcie po odpowiednie środki i znalezienie się w odpowiednim sklepie.

Regały do archiwum
http://www.log-system.pl
Dostawca kompleksowego wyposażenia magazynów.
W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, magazynowe.

Jeśli nie płytki… to co?

Na podłogach mieszkań, których mieszkańcy zadali sobie trud znalezienia nieco innych rozwiązań płytki pojawiają się coraz rzadziej. Zdecydowanie chętniej znajdują się na nich na przykład drewniane panele czy deski podłogowe, które dobrze zaimpregnowane będą się naprawdę świetnie sprawdzać i które jednocześnie będą znakomicie pasować do naszego stylowego i eleganckiego wnętrza łazienki w ulubionym przez wielu stylu glamour. Te wbrew pozorom również nie sprawiają zbyt wiele kłopotu, jeśli chodzi o utrzymanie lich w czystości. Także coraz częściej stosowane na podłogach są panele wodoodporne, gumowane, które są doskonałą i trafną odpowiedzią na wszystkie nieścisłości oraz wątpliwości w kwestii wykładania drewnem podłóg właśnie w łazience, w której często panuje spore zawilgocenie. Te z kolei są tak proste do utrzymania w czystości jak same płytki ceramiczne, dodatkowo jednak możemy uzyskać naprawdę ciekawy efekt, jaki byłby niemożliwy do osiągnięcia z nawet najwymyślniejszymi płytkami. Panele również będą przyjemniejsze w dotyku – nie będzie czuć bowiem przejmującego zimna, jakie najczęściej ciągnie od samego podłogi. To jednak nie wszystko, heski chodzi i ciekawe aranżacje w łazienkach. Coraz częściej do mody powracają specjalne tapety łazienkowe – te dopiero dają niepowtarzalny efekt! Do tego również nie sprawiają żadnych kłopotów, jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości. Coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem są również pozostawione surowe powierzchnie, nieco nieokrzesane i barbarzyńskie – takie jak surowy beton, który także ma jakiś swój niepowtarzalny urok, doceniany przez coraz większą ilość użytkowników, a nawet projektantów wnętrz.

Meble zawsze z marketu?

Jeśli chcesz, żeby twoja łazienka była naprawdę wyjątkowa, zdecydowanie odradzamy rozwiązania proponowane przez markety budowlane. Trzy czwarte ludzi ma w swoich domach dokładnie te same płytki i te same meble, jedynie zastosowane w różnych i nie zawsze ciekawych konfiguracjach. Meble od producentów nie tylko będą mogły być przygotowane idealnie pod wymiar twojej łazienki, zwykle będą cechować się również zdecydowanie lepszą jakością.

Podobne wpisy