MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Rozrywka

Podpowiadamy jaką szkołę językową w Zamościu wybrać

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych umiejętności, która przydaje się zarówno w szkole i pracy, jak i na wakacjach czy nawet w wielu sytuacjach życia codziennego. Nauka języka obcego może być również sposobem na przyjemne, a zarazem pożyteczne spędzenie wolnego czasu, które pozwoli nam chodź przez chwilę obcować z inną kultura i obyczajami. Samodzielna nauka języka obcego może być owocna, jednak nigdy nie będzie tak szybka i skuteczna, jak wybór odpowiedniej szkoły językowej. Takim miejscem na mapie Zamościa jest Szkoła Języków Obcych BACALARUS.

Szkoła Języków Obcych Bacalarus

Bacalarus to szkoła językowa, powstała już w 1996 roku, która z małej rodzinnej firmy stała się jedną z największych i najlepiej ocenianych szkół w mieście. Jej założycielami są Gabriela i Marian Manastyrscy, którzy dzięki swojej ogromnej pracy i zaangażowaniu w ciągłe podnoszenie kwalifikacji i jakości nauczania stworzyli miejsce, gdzie każdy odnajdzie swój własny sposób na naukę języka obcego.

Akademia Bacalarus – Szkoła Języków Obcych mieści się w Zamościu przy ulicy Jutrzenki 3 (tel: 790747373), czyli nieopodal „Agory”, Nowego Rynku oraz kościoła św. Krzyża. Duży budynek wyposażony w 15 przestronnych i doskonale wyposażonych sal umożliwia równoczesne spotkania wielu grup językowych, począwszy od przedszkolaków po zaawansowane grupy dorosłych. Zespół Bacalarusa to nie tylko jego założyciele oraz kadra zarządzająca, ale przede wszystkim grono starannie dobranych i wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, których łączy nie tylko ogromna wiedza ale i zamiłowanie do jej przekazywania.

Oferta szkoły

Bogata oferta Szkoły Językowej Bacalarus obejmuje nie tylko najpopularniejszy język obcy, czyli angielski. Miejsce to stwarza również możliwość nauki takich języków jak rosyjski, francuski, niemiecki czy hiszpański. Bacalarus to także duża liczba grup, wśród których znajdziemy zarówno zajęcia dla maluchów od 3 roku życia, jak i dla dorosłych o zaawansowanych poziomie znajomości językowej. Lektorzy Bacalarusa przygotowują również swoich uczniów do najpopularniejszych egzaminów językowych umożliwiających zdobycie certyfikatu znajomości języka, takich jak British Cambridge. Co ważne, poziom znajomości języka oraz dobór odpowiedniej grupy określany jest przez wykwalifikowanych metodyków, którzy dopiero po określeniu poziom kursanta dobierają odpowiedni poziom oraz ścieżkę nauczania.

Kolonie i obozy językowe

Szkoła Bacalarus to również niezwykle atrakcyjne kolonie językowe, które dają szansę na prawdziwe „zanurzenie” się w języku obcym i możliwość głębszego oraz szybszego przyswajania go w atrakcyjnych warunkach. Półkolonie trwające 10 dni roboczych, to nie tylko intensywna nauka języka obcego, ale i możliwość ciekawego spędzenia kilku wakacyjnych dni w gronie rówieśników. W programie półkolonii znajdują się codzienne lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego, 2 całodniowe wycieczki, wyżywienie oraz opieka wykwalifikowanej kadry do godziny 17:00.

Obóz językowy to, z kolei wspaniałą okazja na wakacyjną przygodę dla dzieci w przedziale wiekowym 8 – 14 lat. Miejsce odbywania się obozu to Kąty Rybackie, dzięki czemu wyjazd ten to połączenie wspaniałych wakacji nad polskim morzem z nauką języka obcego. Obóz to 10 dni nauki języka angielskiego przeplatane wycieczkami do Gdańska, Malborka, Kwidzyna oraz Krynicy Morskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ