MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Finanse

„Polisa na biznes” – nowy produkt od sieci Żabka

„Polisa na biznes” może stanowić nie tylko ochronę finansów aktualnych franczyzobiorców, lecz także być sposobem na to, aby przyciągnąć do siebie niezdecydowane osoby, obawiające się ujemnego salda na koniec prowadzenia sklepu Żabka. . Franczyza, długi czy kwestie związane z know-how to najważniejsze aspekty działalności dla potencjalnych kandydatów. Wydaje się, że Żabka znalazła drogę, która prowadzi do tego, aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko niepowodzenia podczas prowadzenia punktów tej sieci.

Czy „Polisa na biznes” to sposób na zadłużenie? Żabka prezentuje nowy produkt

Ostatnio bardzo wiele korzystnych zmian pojawiło się w sieci Żabka. Franczyza, długi czy doskonalenie know-how to wciąż aktualne zagadnienia, nad którymi pracują niemal wszystkie sieci franczyzowe. Żabka niedawno zaprezentowała produkt, który nie znajduje się w ofercie żadnej z nich. Może to całkowicie odmienić rynek franczyzowy w Polsce. Dlaczego może tak się stać?

„Polisa na biznes” może być rozwiązaniem problemu, z którym czasami mierzą się przedsiębiorcy, jakim jest zadłużenie. Żabka jest siecią, która znacznie ułatwia rozpoczęcie, rozwinięcie i prowadzenie biznesu. Dzieje się tak głównie ze względu na znakomicie dopracowany know-how, a także atrakcyjne warunki finansowe, z jakich mogą skorzystać franczyzobiorcy. Wydaje się, że w ostatnim czasie Żabka rozwiązała kolejny problem, czyli potencjalne długi. Sposobem na to ma być „Polisa na biznes”.

Jak „Polisa na biznes” ma zrekompensować zadłużenie? Żabka oferuje skuteczne rozwiązanie

Produkt Żabki został stworzony przez fachowców z renomowanej grupy ubezpieczeniowej PZU – TUW PZUW. „Polisa na biznes” została opracowana w celu uzyskania bezpieczeństwa finansowego, na wypadek wystąpienia ujemnego salda w momencie zakończenia działalności przez franczyzobiorcę.

Co to oznacza w praktyce dla właścicieli sklepów Żabka? Franczyza, długi czy inne zagadnienia nie powinny stanowić już takiego wyzwania i zajmować głowę przedsiębiorców. Nieraz zdarza się, że nawet w sytuacji, gdy wszystko jest wydaję się być dopięte na ostatni guzik,  biznes nie funkcjonuje w satysfakcjonujący dla nas sposób. Narastają wtedy zobowiązania wobec wierzycieli, co prowadzi często do zamknięcia sklepu z ujemnym saldem. „Polisa na biznes” ma zrekompensować część tych długów, aby przedsiębiorca mógł być spokojny o ich spłatę.

Zadłużenie – Żabka wsparciem dla franczyzobiorców

W przypadku prowadzenia punktu Żabka, franczyza, długi czy zatrudnianie odpowiednich pracowników to najbardziej absorbujące elementy działalności. Można sobie w nich znacznie pomóc, na przykład korzystając z know-how czy „Polisy na biznes”.

Jeżeli chodzi o „Polisę na biznes”, mogą z niej skorzystać wszyscy franczyzobiorcy sieci Żabka, niezależnie od stażu. Długi mogą być zrekompensowane w przypadku franczyzobiorców, którzy zdecydowali się zarówno na prowadzenie jednego, jak i wielu sklepów. To wszystko za miesięczną opłatę wynoszącą niespełna od kilkudziesięciu złotych. To tak niewiele za pomoc, która może uchronić przed całkowitą utratą funduszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ