MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Zakupy

Przegląd erotycznych zabawek dla par

Różnorodność zabawek erotycznych dostępnych na rynku niejedną osobę przyprawia o zawrót głowy. Seksualne gadżety potrafią zaskakiwać swoimi funkcjami, ale z pewnością dodadzą randce pikanterii. Jak głosi stare powiedzenie, zakochani czasu nie liczą. W trakcie wspólnych chwil nie potrzebują niczego poza swoim towarzystwem – przynajmniej w początkowej fazie związku, gdy w brzuchu fruwają im tzw. motylki. Co jednak stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić do sypialni frywolne gadżety? Po jakie dodatki warto sięgnąć, aby podkręcić atmosferę w łóżku?

Gry erotyczne dla par – co sprawdzi się na randce?

Na początku związku kochankowie uczą się reakcji drugiej strony. Uważnie obserwują ciała partnerów, aby dowiedzieć się, co sprawia im przyjemność, a z czego lepiej zrezygnować. Informacje można zdobywać na przeróżne sposoby. Najważniejszy element udanej relacji to rozmowa o swoich potrzebach oraz odczuciach. Niemniej poza teorią nie należy zapominać o praktyce, która potwierdza, że nauka może być bardzo przyjemna. Świetnie sprawdzają się tutaj rozmaite gry erotyczne dla dorosłych. Bardziej nieśmiałe osoby, niepewne własnych umiejętności czy krępujące się partnera, szybciej się ośmielą, jeśli przedstawią swoje fantazje podczas gry w karty albo planszówki.

Erotyczne gry to doskonałe rozwiązanie dla praktycznie każdej pary, czy to początkującej, czy z dłuższym stażem. W pierwszym przypadku jedno może zdradzić partnerowi, czego pragnie albo na co nie jest gotowe (jeszcze lub wcale). Dla wielu ludzi zareagowanie np. na kartę z określonym zadaniem wydaje się łatwiejsze niż bezpośrednie odmówienie czegoś kochankowi. W drugiej sytuacji gra z seksualnymi pozycjami czy podniecającą instrukcją może ożywić atmosferę w alkowie, gdy żar nieco już w niej przygasł.

Ciekawe sprzęty do łóżkowych zabaw

Gry erotyczne mogą być pikantne lub zmysłowe – to zależy od modelu oraz wybierających. Jedni wolą warianty z kartami, drudzy z pionkami rozstawianymi na planszy. Jeszcze inni preferują odgrywanie ról albo używanie gadżetów typu wibrator, piórko bądź kajdanki.

Mówiąc o tych ostatnich, czyli seksualnych zabawkach, warto wspomnieć o bogatym asortymencie sex-shopów. Zmysłowe przebrania, pejcze, maski czy zestawy, których zadanie polega na sprawianiu przyjemności, tylko czekają, aż sięgnie po nie para kochająca eksperymenty.

Akcesoria dla zaawansowanych

Ostatnia propozycja to ukłon w stronę amatorów odważniejszych igraszek. Pary uwielbiające figle z gadżetami erotycznymi mogą sięgnąć po produkty do stymulacji. Czekają na nich masturbatory dla pań oraz panów, wyroby z silikonu medycznego, stali nierdzewnej lub specjalnego żelu. Odważniejsi nie wahają się sięgnąć po wibrator dla dwojga. To sprzęt, który stymuluje obie osoby jednocześnie. Może przypominać klasyczne dildo, mieć system wibracji w kilku trybach, a także być wyposażony w wypustki, prążki etc. Oferta butików erotycznych pozwala bez problemu wyszukać wersję wibratora, która spełni oczekiwania danej pary.

Piórka, olejki do masażu czy może wibrujące akcesoria dla fanów intensywniejszych doznań? Wszystko zależy od tego, co lubią kochankowie, którzy decydują się na urozmaicenie współżycia erotycznymi zabawkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ