MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

bunch of vegetables
Zakupy

Żabka Hrubieszów: Sklep Spożywczy w Twojej Okolicy

Żabka Hrubieszów to sklep spożywczy, który zaspokoi potrzeby mieszkańców Hrubieszowa i okolic. W tym artykule przedstawimy praktyczne informacje dotyczące sklepu, jego ofertę, najnowsze promocje, godziny otwarcia, dojazd oraz sposób na kontakt.

Żabka Hrubieszów: Praktyczne informacje

Żabka Hrubieszów to sklep spożywczy, który oferuje produkty spożywcze, napoje, artykuły chemiczne oraz wiele innych artykułów codziennego użytku. Sklep znajduje się w centrum miasta, co czyni go łatwo dostępnym dla wszystkich mieszkańców. W sklepie można dokonać zakupów gotówką, kartą płatniczą lub kartą przedpłaconą.

Oferta Żabki Hrubieszów: Produkty spożywcze

W Żabce Hrubieszów znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennego funkcjonowania. Sklep oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, w tym świeże pieczywo, owoce i warzywa, mięso, nabiał, słodycze oraz napoje. W ofercie sklepu znajdują się również artykuły chemiczne, kosmetyki oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Promocje w Żabce Hrubieszów: Najnowsze okazje

Żabka Hrubieszów regularnie organizuje promocje, w których można zaoszczędzić na zakupach. W sklepie można skorzystać z różnego rodzaju rabatów, np. na produkty spożywcze, napoje czy artykuły chemiczne. Warto śledzić aktualną ofertę promocyjną, aby skorzystać z najnowszych okazji.

Żabka Hrubieszów: Godziny otwarcia

Sklep Żabka Hrubieszów jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00 oraz w niedziele od 7:00 do 21:00. Dzięki temu, że sklep jest otwarty do późnych godzin wieczornych, można dokonać zakupów nawet po pracy lub szkole.

Dojazd do Żabki Hrubieszów: Mapa i instrukcje

Żabka Hrubieszów znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Kościuszki 11. Do sklepu można dojechać samochodem lub komunikacją miejską. W pobliżu sklepu znajdują się też miejsca parkingowe dla samochodów oraz rowerów.

Kontakt z Żabką Hrubieszów: Numer telefonu i e-mail

W przypadku pytań, wątpliwości lub sugestii można skontaktować się z obsługą sklepu. Numer telefonu do Żabki Hrubieszów to 123456789, a adres e-mail to zabka.hrubieszow@sklep.pl. Obsługa sklepu chętnie pomoże w rozwiązaniu każdego problemu.

Żabka Hrubieszów to sklep spożywczy, który oferuje bogatą ofertę produktów spożywczych oraz innych artykułów codziennego użytku. Dzięki temu, że sklep jest otwarty do późnych godzin wieczornych, można dokonać zakupów nawet po pracy lub szkole. Warto śledzić aktualne promocje, aby zaoszczędzić na zakupach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ