MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Rozrywka

Betfan dla nowych graczy

Sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich nakazuje firmom ostrą rywalizację o klienta. Jak lepiej to robić, niż dzięki rozbudowanej ofercie powitalnej, obejmującej liczne przywileje dla nowych graczy. Typerzy zdążyli się już przyzwyczaić do niezwykle atrakcyjnych narzędzi na start, oceniając bukmacherów pod względem rozmachu oferty promocyjnej. Czy Betfan sprostał temu zadaniu? Czy nowi gracze w Betfan zyskają ciekawe propozycje inwestowania? Jak kształtuje się oferta Betfan w odniesieniu do początkujących typerów? Wszystkich, którzy rozważają rejestrację konta w Betfan, zapraszamy do analizy zakresu oferty tego buka dla nowych graczy.

Betfan na start – co otrzymamy po rejestracji konta?

Bonus powitalny Betfan przyznaje każdemu graczowi, który wypełni formularz rejestracyjny i wpisze w nim kod bonusowy. Kody można zdobyć za pośrednictwem niezależnych serwisów typerskich, takich jak Zawód Typer. Oferta Betfan na start przebiega dwutorowo. Tuż po uruchomieniu dostępu do konta należy dokonać wpłaty na depozyt. Aby skorzystać ze środków promocyjnych, mamy na to 7 dni od rejestracji. Jaka promocja czeka na graczy w pierwszej kolejności?

Betfan po pierwszej wpłacie otwiera możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka, osiągającego wartość nawet 600 zł. Dokonując wpłaty na 600 zł i obstawiając ją w pełnym wymiarze, tak naprawdę niczym nie ryzykujemy. Przegrana skutkuje zwrotem stawki kuponu przez bukmachera. Aby móc ją przelać z powrotem na swoje konto bankowe, należy wykonać jednorazowy obrót po łącznym kursie minimalnym 3.80. Kurs ten dotyczy kuponów AKO z minimum trzema zdarzeniami, zatem każdy mecz na kuponie musi mieć kurs o minimalnej wysokości 1.30.

Porównując ofertę Betfan z innymi bukmacherami, warto docenić nie tylko wysokość cashbacku, ale też bardzo atrakcyjny warunek dodatkowego obrotu. Minimalne restrykcje ze strony firmy bukmacherskiej zawsze spotykają się z uznaniem typerów, którzy otrzymują możliwość szybkiej wypłaty środków.

Bonus powitalny Betfan od drugiej wpłaty

Bonus powitalny Betfan dotyczy również drugiej wpłaty zasilającej konto typerskie. Bukmacher oferuje dwukrotne zwiększenie środków z wpłaty, do maksymalnej wartości 1000 zł. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wpłacimy 100 zł, zyskamy dodatkowe 100 zł. Czyli łącznie stan naszego konta wyniesie 200 zł. Widać zatem, że otwierając konto w Betfan, nie warto oszczędzać. Najlepszym wyjściem będzie dokonanie drugiego przelewu na 1000 zł, gdyż wówczas w pełni wykorzystamy jednorazowy bonus.

Bonus Betfan na start podlega warunkom obrotu. Aby zasilić prywatne konto środkami bonusowymi, należy je uprzednio obstawić trzykrotnie, na kuponie z trzema zdarzeniami. Każde ze zdarzeń nie może mieć także kursu niższego niż 1.30. Łącznie bukmacher Betfan na start proponuje aż 1600 zł, co jest znakomitym wynikiem.

Oferta Betfan podlega wielu aktualizacjom. Niewykluczone, że na horyzoncie planów marketingowych znajduje się także oferta Betfan bez depozytu, która zostałaby entuzjastycznie przyjęta przez graczy. Wszelkie informacje o bieżących promocjach, wraz z kodami bonusowymi, można odszukać w serwisie Zawód Typer. Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl, jeśli chcemy przenieść efektywność w typowaniu na nowy poziom. Wiedz to podstawa skutecznej strategii, a Zawód Typer dostarcza ją w pełnym przekroju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ