MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Sport Wiadomości

III Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej

W Zamościu oraz Żdanowie odbył się III Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej pod hasłem „Turniej Miast Partnerskich”

HALA OSiR ZAMOŚĆ

Dziewczęta – Rocznik 1999 Chłopcy – Rocznik 2000

1. Schwabisch Hall – Niemcy 1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium Zamość 2. DKS Gaudium II Zamość

3. KKS Kinga Krasnystaw 3. STS Gryf Gmina Zamość

4. GKS Potok Sitno 4. GLKS Omega Stary Zamość

Chłopcy – Rocznik 2001

1. DKS Gaudium Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. AMSPN Hetman I Zamość

5. AMSPN Hetman II Zamość

 

TERMINARZ GIER KAŻDY Z KAŻDYM W GRUPIE:

 

 

 

1)(Dz) Schwabisch Hall- Gaudium1:0

2) (r. 00) Gaudium I – Gaudium II 2:0

3) (r. 01) Gaudium – Gryf 3:0

4) (r. 01) Roztocze – AMSPN Hetman I 2:0

5) (Dz) Kinga – Potok 2:0

6) (r. 00) Gryf – Omega 3:2

7) (r. 01) Gryf – AMSPN Hetman II 0:1

8) (r. 01) AMSPN Hetman I – Gaudium 1:2

9) (Dz) Gaudium – Kinga 0:0

10) (r. 00) Gaudium II – Gryf 1:3

11) (r. 01) AMSPN Hetman II – Roztocze 0:3

12) (r. 01) AMSPN Hetman I – Gryf 0:1

13) (Dz) Potok – Schwabisch Hall 0:2

14) (r. 00) Omega- Gaudium I0:1

15) (r. 01) Gaudium – AMSPN Hetman II 4:0

16) (r. 01) Gryf – Roztocze 0:3

17) (Dz) Gaudium – Potok 3:0

18) (r. 00) Gaudium II – Omega 1:2

19) (Dz) Kinga – Schwabisch Hall 2:2

20) (r. 00) Gryf – Gaudium I 1:2

21) (r. 01) AMSPN Hetman II – AMSPN Hetman I 0:1

22) (r. 01) Roztocze – Gaudium 1:2

 

 

KONKURS RZUTÓW KARNYCH

 

I seria Dziewczęta – Chłopcy 2000 0:2

II seria Chłopcy 2001 – Chłopcy 2000 2:0

III seria Dziewczęta – Chłopcy 2001 2:0

Wykonywane był 3 rzuty karne w każdej z serii.

 

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999

Lp. Nazwa zespołu 1 2 3 4 Punkty Bramki Msc.
1 Schwabisch Hall

Niemcy

X 1:0 2:2 2:0 7 5:2 I
2 DKS Gaudium

Zamość

0:1 X 0:0 3:0 4 3:1 III
3 KKS Kinga

Krasnystaw

2:2 0:0 X 2:0 5 4:2 II
4 GKS Potok

Sitno

0:2 0:3 0:2 X 0 0:7 IV

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Dziewczęta r. 1999:

1. Schwabisch Hall Niemcy

2. KKS Kinga Krasnystaw

3. DKS Gaudium Zamość

4. GKS Potok Sitno

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Dominika MROZIK – DKS Gaudium I Zamość

NAJLEPSZA BRAMKARKA: Klaudia ZABŁOCKA – KKS Kinga Krasnystaw

KRÓL STRZELCÓW: Katya HUBNER ( 3 bramki ) – Schwabisch Hall

CHŁOPCY ROCZNIK 2000

Lp. Nazwa zespołu 1 2 3 4 Punkty Bramki Msc.
1 DKS Gaudium I

Zamość

X 2:0 2:1 1:0 9 5:1 I
2 DKS Gaudium II

Zamość

0:2 X 1:3 1:2 0 2:7 IV
3 STS Gryf Gmina Zamość 1:2 3:1 X 3:2 6 7:5 II
4 GLKS Omega

Stary Zamość

0:1 2:1 2:3 X 3 4:5 III

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2000:

1. DKS Gaudium I Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. DKS Gaudium II Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Konrad LIS – STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Michał KANIA – DKS Gaudium Zamość

KRÓL STRZELCÓW: FILIP MACIEJEWSKI ( 4 bramki) – DKS Gaudium Zamość

CHŁOPCY ROCZNIK 2001

Lp. Nazwa zespołu 1 2 3 4 5 Punkty Bramki Msc.
1 DKS Gaudium

Zamość

X 3:0 2:1 2:1 4:0 12 11:2 I
2 STS Gryf Gmina

Zamość

0:3 X 0:3 1:0 0:1 3 1:7 V
3 ASPN Roztocze

Szczebrzeszyn

1:2 3:0 X 2:0 3:0 9 9:2 II
4 AMSPN Hetman I

Zamość

1:2 0:1 0:2 X 1:0 3 2:5 III
5 AMSPN Hetman II

Zamość

0:4 1:0 0:3 0:1 X 3 2:7 IV

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2001:

1. DKS Gaudium Zamość

2. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

3. AMSPN Hetman I Zamość

4. AMSPN Hetman II Zamość

5. STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Maciej BUKOWSKI – DKS Gaudium Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Karol WÓJCIK – DKS Gaudium I Zamość

KRÓL STRZELCÓW: Maciej NAWROCKI ( 5 bramek) – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

 

III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

HALA ZS ŻDANÓW 

Grupa „A” Chłopcy 2002-2003 Grupa „B” Chłopcy r. 2004 i mł.

 

1. DKS Gaudium I Zamość 1. DKS Gaudium Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość 2. STS Gryf Gmina Zamość

3. AMSPN Hetman Zamość 3. GLKS Omega Stary Zamość

4. KS Sokół Zwierzyniec 4. KS Legion Komarów

5. DKS Gaudium II Zamość 5. UKS Skorpion Zamość

 

TERMINARZ GIER KAŻDY Z KAŻDYM W GRUPIE:

 

 

1)(r. 04) Gaudium- Gryf0:3

2)(r. 02-03) Gaudium I – Gryf1:0

3)(r. 04) Omega- Legion0:0

4)(r. 02-03) AMSPN Hetman- Sokół0:0

5)(r. 04) Skorpion- Gaudium0:1

6)(r. 02-03) Gaudium II – Gaudium I1:3

7)(r. 04) Gryf- Omega2:0

8)(r. 02-03) Gryf- AMSPN Hetman2:2

9)(r. 04) Legion- Skorpion2:0

10)(r. 02-03) Sokół – Gaudium II1:0

11)(r. 04) Gaudium- Omega0:0

12)(r. 02-03) Gaudium I- AMSPN Hetman5:0

13) (r. 04) Gryf – Legion2:1

14) (r. 02-03) Gryf- Sokół0:0

15) (r. 04) Skorpion- Omega0:1

16) (r. 02-03) Gaudium II – AMSPN Hetman0:1

17) (r. 04) Gaudium- Legion0:2

18) (r. 02-03) Gaudium I- Sokół2:0

19) (r. 04) Gryf – Skorpion0:0

20) (r. 02-03) Gryf- Gaudium II1:0

Rocznik 2002-2003

Lp. Nazwa zespołu 1 2 3 4 5 Punkty Bramki Msc.
1 DKS Gaudium I

Zamość

X 1:0 5:0 2:0 3:1 12 11:1 I
2 STS Gryf Gmina

Zamość

0:1 X 2:2 0:0 1:0 5 3:3 II
3 AMSPN Hetman

Zamość

0:5 2:2 X 0:0 1:0 5 3:7 IV
4 KS Sokół

Zwierzyniec

0:2 0:0 0:0 X 1:0 5 1:2 III
5 DKS Gaudium II

Zamość

1:3 0:1 0:1 0:1 X 0 1:6 V

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2002-2003:

1. DKS Gaudium I Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. KS Sokół Zwierzyniec

4. AMSPN Hetman Zamość

5. DKS Gaudium II Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Dawid GIERAŁA – DKS Gaudium I Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Jakub SIRKO – STS Gryf Gmina Zamość

KRÓL STRZELCÓW: Adrian MICHALAK ( 5 bramek)- DKS Gaudium I Zamość

ROCZNIK 2004 i młodsi

Lp. Nazwa zespołu 1 2 3 4 5 Punkty Bramki Msc.
1 DKS Gaudium

Zamość

X 0:3 0:0 0:2 1:0 4 1:5 IV
2 STS Gryf Gmina Zamość 3:0 X 2:0 2:1 0:0 10 7:1 I
3 GLKS Omega

Stary Zamość

0:0 0:2 X 0:0 1:0 5 1:2 III
4 KS Legion

Komarów

2:0 1:2 0:0 X 2:0 7 5:2 II
5 UKS Skorpion

Zamość

0:1 0:0 0:1 0:2 X 1 0:4 V

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2004 i młodsi:

1. STS Gryf Gmina Zamość

2. KS Legion Komarów

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. DKS Gaudium Zamość

5. UKS Skorpion Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Bartłomiej ŁYŚ – STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Oskar PAWLISZAK – KS Legion Komarów

KRÓL STRZELCÓW: ARKADIUSZ BĄK ( 5 bramek) – STS Gryf Gmina Zamość

Na otwarciu byli obecni J.E. Ks. bp dr Marian Rojek, kanclerz Kurii ks. dr Michał Maciołek, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Eugeniusz Polakowski, Przewodniczący Rady Miasta Zamość Jan Wojciech Matwiejczuk, Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa Tomasz Kossowski, Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński, Wiceprezes ds. Organizacyjnych ZOZPN Edmund Kawka, Dyrektor OSiR w Zamościu Tadeusz Lizut, Inspektor z Urzędu Miasta Michał Kowalik, Kierownik ds. Organizacji Imprez Wiesław Wieczerzak,Przewodniczący WD ZOZPN Wojciech Przepiera, Przewodniczący WG ZOZPN Henryk Kowalski.

Odegrano hymny Niemiec i Polski, J.E. Ks bp dr Marian Rojek zabrał głos kierując słowa po niemiecku do drużyny dziewcząt z Schwabisch Hall, następnie poprowadził modlitwę udzielając błogosławieństwa uczestnikom Turnieju. Otwarcia dokonał Wiceprezydent Tomasz Kossowski.

W trakcie Turnieju pokaz swoich umiejętności zaprezentował Michał Rycaj – Mistrz Świata Freestyle.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami, pamiątkowymi dyplomami i paczkami świątecznymi, a zawodniczki i zawodnicy w kategoriach indywidualnych otrzymali statuetki i upominki sportowe. Nagrodzeni zostali też wszyscy trenerzy.

Nagrody wręczali: Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, Dyrektor OSiR w Zamościu Tadeusz Lizut, Przedstawiciel Urzędu Gminy w Zamościu Krzysztof Pszenniak, Przewodniczący WD ZOZPN Wojciech Przepiera.

Po zakończeniu Turnieju ks. Tomasz Winogrodzki serdecznie podziękował przybyłym Samorządowcom, Społecznikom, Działaczom, Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom, Ludziom Dobrej Woli i Sędziom za obecność i zaangażowanie przy organizacji Turnieju.

Turniej sędziowali: Marek Borowiński, Wojciech Michalec.

Paczki świąteczne dla wszystkich drużyn wręczył ŚWIĘTY MIKOŁAJ.

Organizatorem Turnieju był Diecezjalny Klub Sportowy Gaudium Zamość. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *