MM Zamość

Informacje z Zamościa i okolic

Kultura Rozrywka

Lato z Radiem w Zamościu

W tym roku Zamość ponownie znalazł się na trasie koncertowej „Lata z Radiem” organizowanej przez Program Pierwszy Polskiego Radia. Imprezy plenerowe oraz koncerty gwiazd polskiej estrady odbędą się 20 lipca na terenach zielonych przy zamojskim Parku Miejskim.
Gwiazdami tegorocznej edycji „Lata z Radiem” w Zamościu będą Perfect, Enej oraz Hamak Band. W programie organizatorzy przewidzieli konkursy dla całych rodzin, widowiskowy pokaz sztucznych ogni, a także bezpośrednie transmisje z Zamościa na antenie radiowej Jedynki.

– Cieszymy się, że po zeszłorocznym sukcesie Zamość ponownie znalazł się w planach koncertowych „Lata z Radiem”. To doskonała okazja do promocji naszego miasta oraz przyciągnięcia w lipcowy weekend wielu turystów – powiedział Karol Garbula, Sekretarz Miasta Zamość.

W trakcie zeszłorocznej edycji w Zamościu wystąpiły Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska oraz Ania Rusowicz. We wszystkich wydarzeniach wzięło udział około 30 tysięcy osób. – W tym roku po raz kolejny zapraszamy do Zamościa gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będzie to jedno z największych artystycznych wydarzeń tegorocznych wakacji i całego sezonu turystycznego w naszym mieście – dodaje Paweł Czechalski z Biura Promocji Urzędu Miasta Zamość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ